💩 Jen do konce května dostaneš ke 2 balením probiotik ️třetí úplně ZADARMO! Přes léto nebudou, tak honem! ☀

Při nákupu nad 1500 Kč máš dopravu ZDARMA.

Super Greens PRO V2.0

  • Originální mix chlorelly, spiruliny, mladého ječmene a mladé pšenice
  • S obsahem přírodních extraktů z ovoce, zeleniny, hub a rostlin
  • 360g, 30 dávek
Vyberte variantu
Příchuť
Cena
699 Kč s DPH
zelene-rostliny-supergreens-jablecny-fresh-czechvirus
Pro získání VIROCONů se prosím přihlašte.35 VIRCOINů
Tento produkt lze získat za:699 VIRCOINů
Více o VIRCOINech
Skladem
Popis

SUPER GREENS PRO V2.0

Běžná praxe: Hledáš produkty na pročištění těla, ale většina produktů obsahuje nefunkční množství hlavních ingrediencí (chlorelly, spiruliny, ječmene a pšenice) jen pro reklamu? Navíc za ceny převyšující 1000 Kč!

Řešení: Super Greens PRO V2.0

Super Greens PRO V2.0 je odpovědí pro produkt s obsahem super zelených látek. V každé dávce je skutečně funkční množství látek (2 gramy Chlorelly, 2 gramy Spiruliny, 0,5 gramů mladý ječmen, 0,5 gramů mladá pšenice) - ne jen pár miligramů pro efekt v reklamě.

A CO CHUŤ?

Super Greens PRO V2.0 byl pečlivě vyvinut s ohledem na vás! Rozumíme, že chuť je osobní záležitost a věříme, že si zasloužíte nejenom výhody vysoce účinných látek, ale i skvělý chuťový zážitek. Zapomeňte na zadržování dechu a zacpaný nos při pití zelených směsí. S naší směsí si můžete pochutnat na každém doušku, zatímco si tělo hýčká všemi výhodami našich pečlivě vybraných ingrediencí. Vyzkoušíš, pochopíš!

Super Greens PRO V2.0 - Czech Virus

O SUPERGREENS VE 30 VTEŘINÁCH

BESTSELLER, který pomáhá tisícům zákazníkům!

Super Greens PRO V2.0 jsou nejprodávanějším produktem Czech Virus. Vyrobilo se již statisíce kusů a produkt využívájí statisíce zákazníku. Na základě průzkumu mezi zákazníky jsme se dotázali, s čím jim Super Greens nejvíc pomáhá.

S nafouklým bříškem
98%
S lepší imunitou
93%
S lepší pletí
95%

Výsledky jsou vytvořeny na základě 437 dotázaných zákazníků.

Best Seller

BESTSELLER

Veganský

VEGANSKÝ

Skvělá chuť

SKVĚLÁ CHUŤ

Simona Karešová se Super Greens

Chlorella Vulgaris

Chlorella je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa z biologického oddělení Chlorophyta. Je považována za "super potravinu" díky jejím vlastnostem a nutričním hodnotám. Oproti ostatním rostlinám obsahuje velké množství chlorofylu, který je velice přínosný pro lidské tělo. Při jejich výrobě chlorella podstupuje proces dezintegrace, který je nutný, aby zdraví prospěšné látky byly stravitelné člověkem.

Chlorella Vulgaris

Spirulina

Spirulina je sladkovodní sinice, která se řadí mezi zelené potraviny. Spirulina je řazena mezi významné antioxidanty. Přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, k normální hladině cukru v krvi, ke kontrole hmotnosti a přirozené tvorbě svalové hmoty. Celkově podporuje vitalitu organismu.

Spirulina - Czech Virus

Mladý ječmen

Mladý ječmen je přírodní produkt, který obohacuje stravu o řadu vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofyl a jiné antioxidanty. Listy mladého ječmene se sklízí, oplachují a odšťavňují. Vzniklá šťáva je poté usušena při nízké teplotě.

Mladý ječmen - Czech Virus

Mladá pšenice

Mladá pšenice neboli prášek z pšeničné trávy je bohatým zdrojem chlorofylu. Bílkovinné složení pšeničné trávy obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin. Rovněž obsahuje mnoho vitamínů a minerálů. Taktéž obsahuje ß-glukan, polysacharidovou molekulu, která funguje jako antioxidant.

Mladá pšenice - Czech Virus

Další látky v SUPER GREENS PRO V2.0

V-AntiOxi-Blend® je mix extraktů z ovoce, zeleniny a rostlin. Pečlivě vybrané látky kombinují komplexní spektrum obsahující Rutin, extrakt z mořské borovice, extrakt z hrozen, extrakt z petržele, kvercetin, naringin, extrakt z plodů jalovce, lykopen a extrakt z granátového jablka.

V-Shrooms-Blend® je směs hub, které jsou známé tisíce let z čínské medicíny. Tato směs obsahuje houbu Reishi (Ganoderma lucidum) a Cordyceps (Cordyceps sinensis). Směs má vliv na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, normální funkci oběhové soustavy a normální hladinu cholesterolu v krvi.

V-Dige-Blend® je směs trávících enzymů, které napomáhají lepšímu využití všech obsažených aktivních látek v produktu. Obsahuje Bromelain a Papain.

Super Greens - zelené zlato pro zdraví a relax - Czechvirus

Nutriční hodnoty

SLOŽENÍ

Složení příchuť Jablečný Fresh: Jablečná vláknina, Chlorella vulgaris prášek, Spirulina (Arthrospira platensis, extrakt z celé rostliny), Aroma, Mladý ječmen (Hordeum vulgare, klíčky), prášek z mladé pšenice (Triticum aestivum, klíčky), regulator kyselosti (kyselina citrónová), xanthanová guma, rutin (Sophora japonica, extrakt z poupěte), extrakt z kůry borovice mořské (Pinus pinaster), houba reishi (Ganoderma lucidum, extrakt z plodů), extrakt ze semen hroznů (Vitis vinifera), extrakt z petržele (Petroselinum crispum), Cordyceps (Cordyceps sinensis, extrakt z mycelia), kvercetin (Sophora japonica, extrakt z poupěte), sladidlo (steviol-glykosidy ze stévie), bromelain z ananasu (1200 GDU/g), papain z papáji (1,5 FIP U/mg), naringin (extrakt z plodů Citrus paradisi macfadyen), jalovec (Juniperus communis, extrakt z plodů), lykopen (Lycopersicon esculentum, extrakt z rajčete), granátové jablko (Punica granatum, extrakt z ovoce)

 

Složení příchuť Lesní ovoce: Jablečná vláknina, Aroma, Chlorella vulgaris prášek, Spirulina (Arthrospira platensis, extrakt z celé rostliny), Mladý ječmen (Hordeum vulgare, klíčky), prášek z mladé pšenice (Triticum aestivum, klíčky), regulator kyselosti (kyselina citrónová), xanthanová guma, rutin (Sophora japonica, extrakt z poupěte), extrakt z kůry borovice mořské (Pinus pinaster), houba reishi (Ganoderma lucidum, extrakt z plodů), extrakt ze semen hroznů (Vitis vinifera), extrakt z petržele (Petroselinum crispum), Cordyceps (Cordyceps sinensis, extrakt z mycelia), kvercetin (Sophora japonica, extrakt z poupěte), sladidlo (steviol-glykosidy ze stévie), bromelain z ananasu (1200 GDU/g), papain z papáji (1,5 FIP U/mg), naringin (extrakt z plodů Citrus paradisi macfadyen), jalovec (Juniperus communis, extrakt z plodů), lykopen (Lycopersicon esculentum, extrakt z rajčete), granátové jablko (Punica granatum, extrakt z ovoce)

Alergeny ve složení TUČNĚ.

 

Nutriční hodnoty (v 1 dávce - 12 g): 

  Hodnoty ve 12 g % RP*
Kalorie 24 1% 
kJ 101 1% 
Tuk <0,5 g 0%
- z toho nasycený 0 g 0%
Sůl 0 g 0%
Sacharidy 1,6 g 1%
- z toho cukry <0,5 g 0%
Bílkovina 2,5 g 5%
Vláknina 2,5 g 0%

* Referenční příjem je založen na příjmu 8400 kJ/2000 kalorií denně. 


 

1 dávka: 12 g

Denní dávka: 12 g

Aktivní látky v 1 dávce 12 g

Chlorella (Chlorella vulgaris)

2000 mg

Spirulina (Arthrospira platensis)

2000 mg

Mladý ječmen (Hordeum vulgare)

500 mg

Mladá pšenice (Triticum aestivum)

500 mg

Rutin (Sophora japonica)

190 mg

Extrakt z mořské borovice (Pinus pinaster)

- z toho proanthokyanidiny

200 mg

190 mg

Houba Reishi (Ganoderma lucidum)

190 mg

Extrakt z hrozna (Vitis vinifera)

- z toho proanthokyanidiny

100 mg

95 mg

Extrakt z petržele (Petroselinum crispum)

100 mg

Cordyceps (Cordyceps sinensis)

100 mg

Kvercetin (Sophora japonica)

47 mg

Bromelain

7.2 mg

Papain

7.2 mg

Naringin (Citrus paradisi Macfadyen)

9.8 mg

Extrakt z plodů jalovce (Juniperus communis)

4.7 mg

Lykopen (Lycopersicon esculentum)

1.0 mg

Extrakt z granátového jablka (Punica granatum)

0.7 mg

Dávkování

Obsah jednoho balení: 360 gramů
Počet dávek v balení: 30
Obsah jedné dávky: 12 gramů
Dávkování: Užijte 1 dávku (12 g) s 300 ml vody a dostatečně promíchejte, ideálně v shakeru. Užívejte denně. Nepřekračujte 1 dávku za den.

 

VAROVÁNÍ
Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy.
Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo
dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Nepřekračujte denní dávku (12 g).
Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Hodnocení
Průměrné hodnocení100 %
Hodnoceno 4×
Přidat hodnoceníZobrazit recenze (4)
Šárka 04.01.2024
Recenze je převzata z heureka.czNaprostá spokojenost
  • Naprostá spokojenost. Měla jsem velké potíže se zažíváním, věčně nafouklé břicho. Začala jsem užívat a hned dva dny na to už jsem cítila změny. Nebyla jsem jak tlakový hrnec před výbuchem. Po několika dnech jsem začala chodit pravidelně na WC.
  • Velká úleva a nápoj chutná skvěle
  • 0
Roman G06.11.2023
Recenze je převzata z heureka.czTop produkt. Nabušený funkčními látkami a skvělá chuť.
Michaela J06.11.2023
Recenze je převzata z heureka.czNemůžu Super Greens úplně stoprocentně hodnotit, protože jsem měla asi jen dvě balení. Teď jsem měla takové hektické období a popravdě jsem neměla čas si ho znovu objednat. Brzy ale napravím, i po dvou balení musím říct, že opravdu funguje. Břicho po něm "splasklo" a nebyla jsem tak nafouklá, takže za mě top produkt. Měla jsem zatím příchuť lesní ovoce, ale chystám se ochutnat i jablko.
Andrea K06.11.2023
Recenze je převzata z heureka.czSuper Greens mi doporučila kamarádka, která cvičí fitness a jezdí po soutěžích. Musím říct, že je to pecka. Je to můj ranní drink, který mě vždycky nakopne a osvěží, někdy přidávám půl citrónu, aby to nebylo tak sladké, ale jsem moc spokojená. Zaznamenala jsem, že mám po něm i čilejší ledviny. 😄. Jen tak dál kluci, držím pěsti.

Stejně jako ty, i náš shop potřebuje občas svůj cheat-day. Povol mu prosím nějakou tu sušenku, ať si taky trochu užije.

Podrobné nastaveníPovolit vše