💩 Jen do konce května dostaneš ke 2 balením probiotik ️třetí úplně ZADARMO! Přes léto nebudou, tak honem! ☀

Při nákupu nad 1500 Kč máš dopravu ZDARMA.

Naši sportovci

Kvalitu nejen sami vyrábíme, ale také podporujeme. Proto mezi sportovce, kterým pomáháme v cestě za jejich úspěchy, patří jen ti nejlepší!

Sami moc dobře víme, že být úspěšný znamená nedělat věci jen tak napůl. Je potřeba do toho vždy pořádně šlápnout a jít si za svým. A přesně tak to platí i ve vrcholovém sportu. Když chceš slavit úspěchy ve sportu, potřebuješ skvělou výživu pro své tělo, aby fungovalo, jak má, a zároveň vypadalo fakt k světu. Aby ti, kteří mají talent a odhodlání mohli opravdu makat a věnovat se intenzivnímu tréninku, formou sponzoringu jim alespoň trochu ulehčujeme od starostí s výživou. Od nás totiž dostávají skutečnou kvalitu. A kdo patří mezi sportovce, na které jsme opravdu hrdí?

Pavel Beran

Pavel je jednoduše obrovsky talentovaný borec a vycházející hvězda české kulturistiky. Je to opravdový chlap, jehož tělo budí u chlapů respekt a holky z něho odpadávají. Do současné formy se propracoval pod dohledem Radka Neumanna. Pavel teď sbírá úspěchy jako na běžícím páse. V roce 2016 vyhrál juniorskou kategorii Arnold Classic Europe a získal zlatou medaili na EVLS Prague Showdown nejen v juniorech, ale také v mužích. Celé EVLS korunoval ziskem absolutního vítězství tohoto závodu a to v pouhých 23 letech. Ve svých 25 letech se poprvé postavil na PRO stage v konkurenci borců jako jsou Roelly Winklaar nebo Nathan De Asha, kde vybojoval vynikající čtvrté místo, které do budoucna slibuje velkou parádu. Tohle je prostě borec, kterého stojí za to sledovat!

Jiří Tkadlčík

Jsme nadšení, že můžeme podporovat jednoho z nejsilnějších chlapů na naší planetě. Jirka je prvním Čechem, který se dostal do prestižních strongman závodů po celém světě a drží několik rekordů v deadliftu. Když ho vidíte v akci, nestačíte zírat. Na své úspěchy ve strongmanských soutěžích se připravuje ve vlastní posilovně v Přerově (Chrám Síly) a vyráží soutěžit do celého světa. Seznam jeho úspěchů je fakt dlouhý a respektu hodný – vítězství na Arnold Classic Australia 2016, vítězství na Arnold Classic Africa 2016, 2. místo na Arnold Classic Australia 2017, 3 medaile z Arnold Classic Brasil (dvě zlaté placky – vítězství ve své kategorii a ocenění pořadatele za skvělý výkon, ale také stříbro z kategorie open), na World’s Strongest Man 2016 u105 vybojoval úžasné 4. místo. Pomyslnou třešničkou na dortu byl zatím závod World's Ultimate Strongman Championship u105, kde Jiří získal zlatou a stal se tak nejsilnějším mužem na světě do 105 kg. Tenhle borec prostě celému světu ukazuje, jakou má páru!

David Kozma

Davida Kozmu již nemusíme dlouze představovat, jedná se o profesionální zápasníka MMA, šestinásobného šampiona organizace Oktagon. David má za sebou 38 zápasů (27-11-0), nyní je držitelem pásu šampióna welterové váhy Oktagon MMA. Zároveň je #1 v České republice a #2 východní Evropy ve své váhové kategorii.

Ondřej Kmošťák

Ondra patři mezi naše nejvýraznější fitness osobnosti. Je jediným českým závodníkem Men’s physique který se dostal na Olympii, a to již 3x. Profesionální kartu získal už ve 23 letech. Ondra vyznává aktivní životní styl. Přehnané odříkání a obětování v době přípravy považuje za jednu ze svých největších chyb. Tvrdí, že život je potřeba si užívat i v dobách přípravy na tu nejvyšší úroveň.

Jakub Kolínek

Jakub je a nejlepší český IFBB PRO závodník v kategorii Classic Physique, což je momentálně jedna z nejpopulárnějších kategorií. Závodění se věnuje již více jak 10 let. Je Mistr Evropy i Mistr Světa a v sočasné době se snaží kvalifikovat na Mr. Olympia v Las Vegas.

Ondřej Fojtů

Aktuální nejsilnější Čech, který drží juniorský světový rekord v logliftu s výkonem 206,1 kg. Ve svých 21 letech se zůčastnil Official Strongman Games European Championship, ze kterého si odvezl 3. místo. Je potvrzený jakožto účastník Europe's Strongest Man, kde má možnost se kvalifikovat i na World Strongest Man.

Simona Jeřábková

Je aktivní členkou reprezentace v olympijském vzpírání a připravuje se v Brně v Obřanech v klubu TAK Hellas Brno. Jako několikanásobná mistryně ČR napříč váhovými i věkovými kategoriemi se stala absolutní vítězkou MČR do 23 let v roce 2023. Jejím největším úspěchem je zisk bronzové medaile na Mistrovství Evropy do 23 let v Albánii v roce 2022, což se jí podařilo následující rok zopakovat. Naposledy závodila v Bulharsku na Mistrovství Evropy mužů a žen v kategorii seniorů, kde se umístila ve své váhové kategorii na sedmém místě. Veškerý svůj čas obětuje vzpírání, pokud zrovna není ve škole. I tam však od pohybu nemá klid, jelikož studuje fyzioterapii na Masarykově univerzitě.

Lukáš Fürle

Lukáš Fürle se cvičení věnuje od svých 14 let. Vždy byl aktivní a sportovně založený, přesto měl problém s nadváhou. Ve svých 16 letech vyzkoušel svou první závodní sezónu a od té doby ho kulturistika úplně pohltila; žije převážně pro ni. Postupně se zlepšoval a každý rok závodil na mistrovských soutěžích, kde pravidelně dosahoval předních příček a třikrát se stal mistrem České republiky. V roce 2023 dosáhl svého aktuálně největšího úspěchu, kdy se stal juniorským absolutním mistrem Evropy. Jeho cesta v kulturistice trvá již docela dlouho, ale věří, že s časem, pokud se bude věnovat s takovým odhodláním jako dosud a bude se snažit neustále zlepšovat, jednoho dne bude patřit mezi ostatní úspěšné kulturisty v Česku. Je si vědom, že to nebude hned, protože cesta za úspěchem není sprint. Nechce všechno hned, ale věří, že jednou toho dosáhne.

Julie Svitáková

Julie Svitáková

Julie Svitáková měla v posledních letech úspěšné období. Vyhrála několik Elite pro karet v roce 2022, poté přestoupila do profesionálů a celý minulý rok, tedy jaro i podzim 2023, strávila závoděním. V té době dosáhla například 2. místa na MrUniverse nebo 1. místa na GP Pepa Opava. Na konci sezóny na podzim 2023 se rozhodla, že je čas posunout se dále a přestoupit do NPC. Po celé sezóně ještě pokračovala na Evls, kde vyhrála juniorky a skončila druhá v ženách.

Aktuálně je Julie v nabíračce a na jaro závodit nebude, protože dokončuje studium bakalářského programu fyzioterapie a potřebuje nabrat více svalů. Plánuje závodit na podzim s jasným cílem získat profikartu. Chce opět startovat na Evls a navštívit další závody v Polsku, Itálii, Maďarsku a kdekoli jinde v Evropě, kde to bude finančně přijatelné a zvládnutelné.

Simona Karešová

Milovnice sportů, fitness a jídla, čemuž odpovídá i content na sociálních sítích. Kromě toho, že pravidelně navštěvuje posilovnu, účastní se také Spartan Race a nebojí se jiných výzev. Na jejích profilech najdeme převážně inspiraci na trénink a spoustu zdravých receptů.

Valerie Tkadlčíková

Valerie je skvělá powerlifterka a světová šampionka v silovém trojboji. Maká na sobě ve spolupráci s Jirkou Tkadlčíkem, se kterým tvoří úderný tým v rámci projektu #TeamTkadlcik. Kromě vlastní makačky a svých úspěchů se tak věnuje také aktivitám, které pomáhají k úspěchům Jirky. S vystudovaným managementem a marketingem jí tyhle propagační a organizační věci prostě fakt jdou. Nejednou se stala tváří různých magazínů, kde inspiruje ženy k silovému tréninku při zachování ženského vzhledu. Ve svých výkonech dělá neuvěřitelné pokroky a zisk titulu mistryně světa v silovém trojboji z roku 2016 je důkazem, že tahle holka se prostě velkých vah nebojí - my jen vyhlížíme její další medaile a úspěchy.

Lenka Myslivcová

Lenka Myslivcová patří přes svůj nízký věk ke stálícím naší fitness scény a patří mezi nejúspěšnější české závodnice v bikini fitness. Mezi její největší závodní úspěchy patří zlaté medaile z MČR, Mania Classic, ElitePro Barbados nebo druhé místo ElitePro Miami. Lenka klame svým křehkým "princeznovským" vzhledem, když ji ale potkáte v gymu, pochopíte její nick Lenka Beast, protože jejímu nasazení a brutální dřině nestíhá nejeden muž. Jsme rádi, že je Lenka spolu s námi a věříme, že společně dosáhneme ještě mnoha úspěchů.

Stejně jako ty, i náš shop potřebuje občas svůj cheat-day. Povol mu prosím nějakou tu sušenku, ať si taky trochu užije.

Podrobné nastaveníPovolit vše