💥 CYBER MONDAY s gravírováním ZDARMA je tu! Kup do středeční půlnoci náš ocelovej shaker a vyber si, co ti na něj napíšem! 😍

Při nákupu nad 1500 Kč máš dopravu ZDARMA.

Naši sportovci

Kvalitu nejen sami vyrábíme, ale také podporujeme. Proto mezi sportovce, kterým pomáháme v cestě za jejich úspěchy, patří jen ti nejlepší!

Sami moc dobře víme, že být úspěšný znamená nedělat věci jen tak napůl. Je potřeba do toho vždy pořádně šlápnout a jít si za svým. A přesně tak to platí i ve vrcholovém sportu. Když chceš slavit úspěchy ve sportu, potřebuješ skvělou výživu pro své tělo, aby fungovalo, jak má, a zároveň vypadalo fakt k světu. Aby ti, kteří mají talent a odhodlání mohli opravdu makat a věnovat se intenzivnímu tréninku, formou sponzoringu jim alespoň trochu ulehčujeme od starostí s výživou. Od nás totiž dostávají skutečnou kvalitu. A kdo patří mezi sportovce, na které jsme opravdu hrdí?

Pavel Beran

Pavel je jednoduše obrovsky talentovaný borec a vycházející hvězda české kulturistiky. Je to opravdový chlap, jehož tělo budí u chlapů respekt a holky z něho odpadávají. Do současné formy se propracoval pod dohledem Radka Neumanna. Pavel teď sbírá úspěchy jako na běžícím páse. V roce 2016 vyhrál juniorskou kategorii Arnold Classic Europe a získal zlatou medaili na EVLS Prague Showdown nejen v juniorech, ale také v mužích. Celé EVLS korunoval ziskem absolutního vítězství tohoto závodu a to v pouhých 23 letech. Ve svých 25 letech se poprvé postavil na PRO stage v konkurenci borců jako jsou Roelly Winklaar nebo Nathan De Asha, kde vybojoval vynikající čtvrté místo, které do budoucna slibuje velkou parádu. Tohle je prostě borec, kterého stojí za to sledovat!

Jiří Tkadlčík

Jsme nadšení, že můžeme podporovat jednoho z nejsilnějších chlapů na naší planetě. Jirka je prvním Čechem, který se dostal do prestižních strongman závodů po celém světě a drží několik rekordů v deadliftu. Když ho vidíte v akci, nestačíte zírat. Na své úspěchy ve strongmanských soutěžích se připravuje ve vlastní posilovně v Přerově (Chrám Síly) a vyráží soutěžit do celého světa. Seznam jeho úspěchů je fakt dlouhý a respektu hodný – vítězství na Arnold Classic Australia 2016, vítězství na Arnold Classic Africa 2016, 2. místo na Arnold Classic Australia 2017, 3 medaile z Arnold Classic Brasil (dvě zlaté placky – vítězství ve své kategorii a ocenění pořadatele za skvělý výkon, ale také stříbro z kategorie open), na World’s Strongest Man 2016 u105 vybojoval úžasné 4. místo. Pomyslnou třešničkou na dortu byl zatím závod World's Ultimate Strongman Championship u105, kde Jiří získal zlatou a stal se tak nejsilnějším mužem na světě do 105 kg. Tenhle borec prostě celému světu ukazuje, jakou má páru!

David Kozma

Davida Kozmu již nemusíme dlouze představovat, jedná se o profesionální zápasníka MMA, šestinásobného šampiona organizace Oktagon. David má za sebou 38 zápasů (27-11-0), nyní je držitelem pásu šampióna welterové váhy Oktagon MMA. Zároveň je #1 v České republice a #2 východní Evropy ve své váhové kategorii.

Kiro Makropulos

Kiro Markopulos je jedna z nejvýraznějších fitness osobností na scéně. Dříve velmi aktivní závodník, který získal profi kartu v kategorii Muscle Model je dnes úspěšný trenér s více než tisícovkou klientů, kterým pomáhá jak na amatérské, tak profesionální úrovni s dosažením jejich cílů. Kiro čerpá znalosti hlavně ze zahraničních studií. Snaží se odjakživa říkat věci bez cenzury a ukazovat lidem i temnější stránku kulturistiky. Velké množství informací o Kirovi lze zjistit v knize, kterou napsal s názvem „FITNESS - více než jen dřina“.

Lenka Myslivcová

Lenka Myslivcová patří přes svůj nízký věk ke stálícím naší fitness scény a patří mezi nejúspěšnější české závodnice v bikini fitness. Mezi její největší závodní úspěchy patří zlaté medaile z MČR, Mania Classic, ElitePro Barbados nebo druhé místo ElitePro Miami. Lenka klame svým křehkým "princeznovským" vzhledem, když ji ale potkáte v gymu, pochopíte její nick Lenka Beast, protože jejímu nasazení a brutální dřině nestíhá nejeden muž. Jsme rádi, že je Lenka spjata s naší značkou, jelikož se její začátky pojí právě se suplementací našimi produkty.

Valirie Mirić

Valerie je skvělá powerlifterka a světová šampionka v silovém trojboji. Maká na sobě ve spolupráci s Jirkou Tkadlčíkem, se kterým tvoří úderný tým v rámci projektu #TeamTkadlcik. Kromě vlastní makačky a svých úspěchů se tak věnuje také aktivitám, které pomáhají k úspěchům Jirky. S vystudovaným managementem a marketingem jí tyhle propagační a organizační věci prostě fakt jdou. Nejednou se stala tváří různých magazínů, kde inspiruje ženy k silovému tréninku při zachování ženského vzhledu. Ve svých výkonech dělá neuvěřitelné pokroky a zisk titulu mistryně světa v silovém trojboji z roku 2016 je důkazem, že tahle holka se prostě velkých vah nebojí - my jen vyhlížíme její další medaile a úspěchy.

Stejně jako ty, i náš shop potřebuje občas svůj cheat-day. Povol mu prosím nějakou tu sušenku, ať si taky trochu užije.

Podrobné nastaveníPovolit vše