Virus nápis

Sportovci, které podporujeme a sponzorujeme

My v Czech Virusu si uvědomujeme, že sport na vrcholové úrovni nejde dělat jen napůl. Stojí to spoustu času, dřiny, odříkání a ani to není zárukou úspěchu. Udržet se ve formě s sebou nese enormní náklady na výživu, protože tělo, které funguje a dře jako stroj je třeba neustále krmit a doplňovat kvalitními živinami. 

Formou sponzoringu se našim sportovcům snažíme trochu odlehčit a umožnit jim aby se ještě intenzivněji a tvrději věnovali tomu co milují - svému sportu.


Filip Grznár

Tohoto plzeňského šílence zná snad každý kdo občas otevře internet. Jeho domovskou posilovnou a chrámem, kde se dějí všechny ty šílenosti, které můžete sledovat na jeho Youtube kanálu je Fitness centrum Alice. 

Filipa musíte buď milovat, nebo nenávidět - tak silná, otevřená a upřímná je jeho velmi svérázná osobnost. Mezi jeho největší sportovní úspěchy bezesporu patří získání profi karty a 1. místa v amatérech ve federaci WFF na závodech Lee Priest Classic, které se odehrály v březnu 2015 v Australském Sydney. Tomu sekunduje o pár hodin později získané druhé místo v profících. 

Filipa můžete sledovat na těchto místech:

Pavel Beran

Vycházející hvězda české kulturistiky. Neuvěřitelně talentovaný sportovec, který se po boku Filipa Grznára vyprofiloval v obřího chlapa, jehož tělesné údaje nahání až hrůzu. Filip tvrdí, že Pavel je takový jeho "Frankenstein" - to teda je. Jinak je ale Pavel velmi přátelský a příjemný člověk. 

Pavel nedávno zaznamenal výborné soutěžní úspěchy. Důležité je zmínit vítězství na Arnold Classic Europe 2016 v Juniorech a následně o týden později zopakování další zlaté na EVLS Prague Showdown. Zde získal zlatou v juniorech a následně i v mužích, což ho posunulo o boj o absolutní vítězství. Pavlova výborná připravenost i skvělé pózování zajistilo, že absolutku vyhrál a může se pyšnit novým titulem IFBB PRO - ve 23 letech!

Pavla můžete sledovat na těchto místech:

Jiří Tkadlčík

Jeden z nejsilnějších mužů planety, držitel několika rekordů v deadliftu a první Čech v historii, závodící na nejprestižnějších strongman závodech na světě. To vše při váze do 105kg! Strongman, před jehož výkony lze jen nasucho polknout a vyseknout mu poklonu. Jirka trénuje v Praze ve vlastní soukromé posilovně, kde má veškeré potřebné vybavení na jeho strongmanské hrátky :-) Jirka patří mezi nejlepší světové strongmany a své obdivuhodné výkony neustále vylepšuje.

Rok 2016 byl pro Jirku extrémně úspěšný, zvítězil na Arnold Classic Australia 2016 a dovezl zlatou medaili. Další úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, Jiří zopakoval výhru na Arnold Classic Africa 2016 a opět nechal všechny soupeře za sebou. Nejaktuálnější umístění je 4. místo na World's Strongest Man U105Kg, které značí výbornou formu a výkon našeho závodníka a posouvá ho zase dále oproti minulému roku. Příští rok (2017) chce Jiří tuto soutěž vyhrát a my mu na 105% věříme, že to dokáže.

Jirku můžete sledovat na těchto místech:

Valerie Mirić

katka_podpisovka.png

Valerie je mladá nadějná lifterka, která trénuje pod vedením Jirky Tkadlčíka. Během velmi krátké doby se váhově neskutečně zlepšila a tahá takové čísla, že by se nejeden muž zastyděl. Většinu svého času věnuje práci na projektu #TeamTkadlcik a péči o budoucího nejsilnějšího muže planety, v roce 2017 ale očekáváme několik závodů, na kterých se Valerie ukáže ve skvělé formě a my věříme, že to určitě cinkne nějakým cenným kovem!

Valerii můžete sledovat na těchto místech:

Aleš Bursa

-

Aleše můžete sledovat na těchto místech:

Pavlína Valigurová

-

Pavlínu můžete sledovat na těchto místech: