Naši sportovci

Kvalitu nejen sami vyrábíme, ale také podporujeme. Proto mezi sportovce, kterým pomáháme v cestě za jejich úspěchy, patří jen ti nejlepší!

Sami moc dobře víme, že být úspěšný znamená nedělat věci jen tak napůl. Je potřeba do toho vždy pořádně šlápnout a jít si za svým. A přesně tak to platí i ve vrcholovém sportu. Když chceš slavit úspěchy ve sportu, potřebuješ skvělou výživu pro své tělo, aby fungovalo, jak má, a zároveň vypadalo fakt k světu. Aby ti, kteří mají talent a odhodlání mohli opravdu makat a věnovat se intenzivnímu tréninku, formou sponzoringu jim alespoň trochu ulehčujeme od starostí s výživou. Od nás totiž dostávají skutečnou kvalitu. A kdo patří mezi sportovce, na které jsme opravdu hrdí?

Filip Grznár

Tento plzeňský šílenec a nadšenec do bodybuildingu a bojových sportů je známý snad každému, kdo se aspoň trochu pohybuje na internetu. Jeho výrazná a svérázná osobnost na sebe tahá hodně kontroverze a můžete ho milovat nebo nenávidět. V každém případě jde ale o borce, který se ve svém oboru fakt vyzná. Na svém YouTube ukazuje mimo jiné i své tréninky, a kdybyste ho chtěli vidět naživo, potkáte ho v plzeňském Fitness centru Alice.

Jeho dosavadními největšími sportovními úspěchy jsou zisk profi karty a 1. místo v amatérské kategorii závodu Lee Priest Classic federace WFF z roku 2015. Na stejném závodě získal také 2. místo v profi kategorii.

Pavel Beran

Pavel je jednoduše obrovsky talentovaný borec a vycházející hvězda české kulturistiky. Je to opravdový chlap, jehož tělo budí u chlapů respekt a holky z něho odpadávají. Do současné formy se propracoval pod dohledem Radka Neumanna. Pavel teď sbírá úspěchy jako na běžícím páse. V roce 2016 vyhrál juniorskou kategorii Arnold Classic Europe a získal zlatou medaili na EVLS Prague Showdown nejen v juniorech, ale také v mužích. Celé EVLS korunoval ziskem absolutního vítězství tohoto závodu a to v pouhých 23 letech. Ve svých 25 letech se poprvé postavil na PRO stage v konkurenci borců jako jsou Roelly Winklaar nebo Nathan De Asha, kde vybojoval vynikající čtvrté místo, které do budoucna slibuje velkou parádu. Tohle je prostě borec, kterého stojí za to sledovat!

Jiří Tkadlčík

Jsme nadšení, že můžeme podporovat jednoho z nejsilnějších chlapů na naší planetě. Jirka je prvním Čechem, který se dostal do prestižních strongman závodů po celém světě a drží několik rekordů v deadliftu. Když ho vidíte v akci, nestačíte zírat. Na své úspěchy ve strongmanských soutěžích se připravuje ve vlastní posilovně v Přerově (Chrám Síly) a vyráží soutěžit do celého světa. Seznam jeho úspěchů je fakt dlouhý a respektu hodný – vítězství na Arnold Classic Australia 2016, vítězství na Arnold Classic Africa 2016, 2. místo na Arnold Classic Australia 2017, 3 medaile z Arnold Classic Brasil (dvě zlaté placky – vítězství ve své kategorii a ocenění pořadatele za skvělý výkon, ale také stříbro z kategorie open), na World’s Strongest Man 2016 u105 vybojoval úžasné 4. místo. Pomyslnou třešničkou na dortu byl zatím závod World's Ultimate Strongman Championship u105, kde Jiří získal zlatou a stal se tak nejsilnějším mužem na světě do 105 kg. Tenhle borec prostě celému světu ukazuje, jakou má páru!

Valirie Mirić

Valerie je skvělá powerlifterka a světová šampionka v silovém trojboji. Maká na sobě ve spolupráci s Jirkou Tkadlčíkem, se kterým tvoří úderný tým v rámci projektu #TeamTkadlcik. Kromě vlastní makačky a svých úspěchů se tak věnuje také aktivitám, které pomáhají k úspěchům Jirky. S vystudovaným managementem a marketingem jí tyhle propagační a organizační věci prostě fakt jdou. Nejednou se stala tváří různých magazínů, kde inspiruje ženy k silovému tréninku při zachování ženského vzhledu. Ve svých výkonech dělá neuvěřitelné pokroky a zisk titulu mistryně světa v silovém trojboji z roku 2016 je důkazem, že tahle holka se prostě velkých vah nebojí - my jen vyhlížíme její další medaile a úspěchy.

Aleš Bursa

Aleš je borec, který se ve světě bodybuildingu a fitness pohybuje už téměř 15 let. Nejen, že skvěle vypadá a se svým namakaným tělem sbírá úspěchy po celém těle. Díky svým tréninkům a přednáškám se navíc o své know-how rád podělí. Profesionálně se bodybuildingu věnoval také v Anglii a Saúdské Arábii. Tenhle kluk tak prostě ví, jaké fitness trendy frčí i ve světě. Mezi jeho sportovními úspěchy se skví hlavně pravidelná umisťování v top 5 na prestižních závodech Diamond Cup (Liverpool, Madrid, Luxembourg, Ostrava) a dvě vítězství za sebou na soutěži Deadlift Challenge v Praze v letech 2017 a 2018. Na Diamond Cup Luxembourg získal 2. místo v kulturistice do 100 kg a získal PROFI kartu.Tohle zvíře prostě ví, co dělá a jeho tělo je ukázkou krásy bodybuildingu.

Lenka Myslivcová

Lenka Myslivcová patří přes svůj nízký věk ke stálícím naší fitness scény a patří mezi nejúspěšnější české závodnice v bikini fitness. Mezi její největší závodní úspěchy patří zlaté medaile z MČR, Mania Classic, ElitePro Barbados nebo druhé místo ElitePro Miami. Lenka klame svým křehkým "princeznovským" vzhledem, když ji ale potkáte v gymu, pochopíte její nick Lenka Beast, protože jejímu nasazení a brutální dřině nestíhá nejeden muž. Jsme rádi, že je Lenka spjata s naší značkou, jelikož se její začátky pojí právě se suplementací našimi produkty.