2 SuperVity s 20% slevou

Náš bezkonkurenčně nejúčinnější mulťák SuperVita Pro V2.0 můžeš právě teď koupit v double-packu jenom za 799 Kč! Díky extrémní náloži aktivních látek s vitaminy z přírodních zdrojů tě už nějaká podzimní rýmečka jen tak neskolí. Teď navíc nově ve dvou příchutích.

TAK TO BERU!

Hádej kdo je zpátky?

Přesně tak, po letní pauze zase nahazujem do prodeje Probio15! Takže jestli ti právě došlo, můžeš si objednat novou zásobičku, aby tvý zažívání bylo pořád v pohodě!

CHCI ZAŽÍVÁNÍ V CAJKU!

5 druhů bílkovin pro vegany

Tuhe novinku jsme dlouho pilovali k dokonalosti a rozhodně to stálo za všechnu tu práci! Veganská vícesložka s 5 různými druhy bílkovin pro všechny, kteří chtějí 100% rostlinný protein bez dalších zbytečností a se skvělou chutí a strukturou.

TO OCHUTNÁM!

Pro lepší trávení Lepku & laktózy

Taky patříš mezi ty, který po krajíčku chleba nebo sklenici mléka často trápí bolest břicha a zažívací problémy s tím spojený? Vyzkoušej naše nový enzymy pro podporu trávení lepku a laktózy!

CHCI LÍP TRÁVIT!

Nová receptura V2.0 Super Greens

Náš vylepšený mix chlorelly, spiruliny, mladého ječmene a mladé pšenice s obsahem organických přírodních extraktů z ovoce, zeleniny a hub, nově obohacený o tyto směsi - V-AntiOxi-Blend®, V-Shrooms-Blend® a V-DigeBlend®. Skvělá chuť a žádné zbytečností navíc.

TO MUSÍM MÍT!

Nejprodávanější produkty

Infikujeme tě úspěchem

Jsme nová mladá firma na trhu potravinových doplňků pro sportovce. Svoje zákazníky si chceme získat a udržet nekompromisní kvalitou, transparentností všech námi nabízených produktů a také přátelským přístupem. Se cvičením a suplementy máme dlouholetou osobní zkušenost, proto Vám nabízíme ty nejlépe postavené doplňky na trhu. Vyzkoušejte naše produkty a nechte se infikovat virem úspěchu.

Zjisti, jak to děláme my
Blog

Nekompromisní kvalita pro nekompromisní výkon

Dokonalá symbióza

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

Maximálně účinné látky

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

Nekompromisní kvalita

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

Náš virus, Váš úspěch

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.