Probio15 2+1 Zdarma

Chceš mít celý léto zažívání v pohodě? Zásob se právě teď díky naší akci 2+1 na Probio15 a dostaneš 3 balení za 898 Kč. Používej nejkomplexnější synbiotika na českým trhu!

2+1 BERU HNED!

5 druhů bílkovin pro vegany

Tuhe novinku jsme dlouho pilovali k dokonalosti a rozhodně to stálo za všechnu tu práci! Veganská vícesložka s 5 různými druhy bílkovin pro všechny, kteří chtějí 100% rostlinný protein bez dalších zbytečností a se skvělou chutí a strukturou.

TO OCHUTNÁM!

Pro lepší trávení Lepku & laktózy

Taky patříš mezi ty, který po krajíčku chleba nebo sklenici mléka často trápí bolest břicha a zažívací problémy s tím spojený? Vyzkoušej naše nový enzymy pro podporu trávení lepku a laktózy!

CHCI LÍP TRÁVIT!

Nová receptura V2.0 Super Greens

Náš vylepšený mix chlorelly, spiruliny, mladého ječmene a mladé pšenice s obsahem organických přírodních extraktů z ovoce, zeleniny a hub, nově obohacený o tyto směsi - V-AntiOxi-Blend®, V-Shrooms-Blend® a V-DigeBlend®. Skvělá chuť a žádné zbytečností navíc.

TO MUSÍM MÍT!

Ještě lepší mulťák V2.0

Nová a inovovaná verze nejoblíbenějšího tekutého multivitamínu na trhu - SuperVita PRO V2.0 je tady! Extrémní nálož aktivních látek s vylepšeným složením, přírodním zdrojem vitaminů a nyní i 100 % vegan-friendly. Vyzkoušej ji ještě dnes!

Ukaž mi víc

Nejprodávanější produkty

Infikujeme tě úspěchem

Jsme nová mladá firma na trhu potravinových doplňků pro sportovce. Svoje zákazníky si chceme získat a udržet nekompromisní kvalitou, transparentností všech námi nabízených produktů a také přátelským přístupem. Se cvičením a suplementy máme dlouholetou osobní zkušenost, proto Vám nabízíme ty nejlépe postavené doplňky na trhu. Vyzkoušejte naše produkty a nechte se infikovat virem úspěchu.

Zjisti, jak to děláme my
Blog

Nekompromisní kvalita pro nekompromisní výkon

Dokonalá symbióza

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

Maximálně účinné látky

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

Nekompromisní kvalita

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

Náš virus, Váš úspěch

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.