Essential Liver Úplně zadara!

Objev komplexní složení, který přispívá k normální činnosti nejenom jater a ledvin, ale taky močových cest a dokonce i dýchacího systému! Teď navíc k Liver MAX + Kidney MAX dostaneš Essential Liver úplně ZADARMO!

TO MUSÍM MÍT!

SuperVita V2.0 1+1 sleva 20 %

Nejoblíbenější tekutý mulťák na našem trhu v limitce s desetinásobnou dávkou ženšenu! Právě teď v kombu 1+1 s 20% slevou jenom za 799 korun! Jeden standardní shot vitamínů a minerálů tě tak vyjde jenom na 6 kaček!

Chci silnou imunitu!

Nová receptura V2.0 Super Greens

Náš vylepšený mix chlorelly, spiruliny, mladého ječmene a mladé pšenice s obsahem organických přírodních extraktů z ovoce, zeleniny a hub, nově obohacený o tyto směsi - V-AntiOxi-Blend®, V-Shrooms-Blend® a V-DigeBlend®. Skvělá chuť a žádné zbytečností navíc.

TO MUSÍM MÍT!

Žhavá novinka Day starter

Garantujem, že až vyzkoušíš náš novej Day Starter, budeš se na každý ráno těšit, jako malý dítě! Skvěle tě zasytí a dodá ti spoustu lehce stravitelných živin spolu s náloží superpotravin, vlákniny a dalších organismu prospěšných látek. Ochutnej ve dvou top příchutích.

MUSÍM OCHUTNAT!

Nejprodávanější produkty

Infikujeme tě úspěchem

Jsme nová mladá firma na trhu potravinových doplňků pro sportovce. Svoje zákazníky si chceme získat a udržet nekompromisní kvalitou, transparentností všech námi nabízených produktů a také přátelským přístupem. Se cvičením a suplementy máme dlouholetou osobní zkušenost, proto Vám nabízíme ty nejlépe postavené doplňky na trhu. Vyzkoušejte naše produkty a nechte se infikovat virem úspěchu.

Zjisti, jak to děláme my
Blog

Nekompromisní kvalita pro nekompromisní výkon

Dokonalá symbióza

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

Maximálně účinné látky

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

Nekompromisní kvalita

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

Náš virus, Váš úspěch

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.