💥 Akční kombo našich anabolizérů Testo Virus Part 1 + Part 2 teď nakoupíš se slevou 199 kaček! 🍆

Při nákupu nad 1500 Kč máš dopravu ZDARMA.

Dárkový balíček Zdravý zažívání

  • Originální mix chlorelly, spiruliny, mladého ječmene a mladé pšenice
  • S obsahem přírodních extraktů z ovoce, zeleniny, hub a rostlin
  • 2x 360g, 60 dávek | PC: 1 498 ,- + Míchátko ZDARMA
Vyberte variantu
Příchuť
příchuť 2. balení
Bonus
Cena
1 298 Kč s DPH
balicek-zdravy-zazivani-a-lepsi-imunita
Pro získání VIROCONů se prosím přihlašte.65 VIRCOINů
Tento produkt lze získat za:1 298 VIRCOINů
Více o VIRCOINech
Skladem
Součástí tohoto produktu je:
Popis

Zdravý zažívání a lepší imunita

Balíček, kterým uděláš radost každému, kdo má problém s nafouknutým břichem, pletí nebo imunitou. Obsahuje náš BESTSELLER Super Greens PRO, který patří k nejprodávanějším doplňkům stravy na trhu. Tento pack obsahuje i speciální míchátko, které se dá získat pouze v rámci tohoto balíčku a samostatně je neprodejné.

Balíček pro zdravé zažívání - Czech Virus

Koho tímto obdarovat?

Tak, jako „Ultimátní booster pro tvé zdraví“ je tento pack vhodný pro každého, kdo pečuje o své zdraví. Něžnému pohlaví uděláš o to vyšší radost díky tomu, že mají Super Greens skvělý vliv i na naši pleť. Pokud si stěžuje tvůj blízký na problémy s nafouknutým břichem, je tohle věc, kterou mu nejen uděláš radost, ale i pomůžeš.

Super greens pro
Nutriční hodnoty

SUPER GREENS PRO V2.0

Běžná praxe: Hledáš produkty na pročištění těla, ale většina produktů obsahuje nefunkční množství hlavních ingrediencí (chlorelly, spiruliny, ječmene a pšenice) jen pro reklamu? Navíc za ceny převyšující 1000 Kč!

Řešení: Super Greens PRO V2.0

Super Greens PRO V2.0 je odpovědí pro produkt s obsahem super zelených látek. V každé dávce je skutečně funkční množství látek (2 gramy Chlorelly, 2 gramy Spiruliny, 0,5 gramů mladý ječmen, 0,5 gramů mladá pšenice) - ne jen pár miligramů pro efekt v reklamě.

A CO CHUŤ?

Super Greens PRO V2.0 byl pečlivě vyvinut s ohledem na vás! Rozumíme, že chuť je osobní záležitost a věříme, že si zasloužíte nejenom výhody vysoce účinných látek, ale i skvělý chuťový zážitek. Zapomeňte na zadržování dechu a zacpaný nos při pití zelených směsí. S naší směsí si můžete pochutnat na každém doušku, zatímco si tělo hýčká všemi výhodami našich pečlivě vybraných ingrediencí. Vyzkoušíš, pochopíš!

Super Greens PRO V2.0 - Czech Virus

BESTSELLER, který pomáhá tisícům zákazníkům!

Super Greens PRO V2.0 jsou nejprodávanějším produktem Czech Virus. Vyrobilo se již statisíce kusů a produkt využívájí statisíce zákazníku. Na základě průzkumu mezi zákazníky jsme se dotázali, s čím jim Super Greens nejvíc pomáhá.

S nafouklým bříškem
98%
S lepší imunitou
93%
S lepší pletí
95%

Výsledky jsou vytvořeny na základě 437 dotázaných zákazníků.

Best Seller

BESTSELLER

Veganský

VEGANSKÝ

Skvělá chuť

SKVĚLÁ CHUŤ

Simona Karešová se Super Greens

Chlorella Vulgaris

Chlorella je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa z biologického oddělení Chlorophyta. Je považována za "super potravinu" díky jejím vlastnostem a nutričním hodnotám. Oproti ostatním rostlinám obsahuje velké množství chlorofylu, který je velice přínosný pro lidské tělo. Při jejich výrobě chlorella podstupuje proces dezintegrace, který je nutný, aby zdraví prospěšné látky byly stravitelné člověkem.

Chlorella Vulgaris

Spirulina

Spirulina je sladkovodní sinice, která se řadí mezi zelené potraviny. Spirulina je řazena mezi významné antioxidanty. Přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, k normální hladině cukru v krvi, ke kontrole hmotnosti a přirozené tvorbě svalové hmoty. Celkově podporuje vitalitu organismu.

Spirulina - Czech Virus

Mladý ječmen

Mladý ječmen je přírodní produkt, který obohacuje stravu o řadu vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofyl a jiné antioxidanty. Listy mladého ječmene se sklízí, oplachují a odšťavňují. Vzniklá šťáva je poté usušena při nízké teplotě.

Mladý ječmen - Czech Virus

Mladá pšenice

Mladá pšenice neboli prášek z pšeničné trávy je bohatým zdrojem chlorofylu. Bílkovinné složení pšeničné trávy obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin. Rovněž obsahuje mnoho vitamínů a minerálů. Taktéž obsahuje ß-glukan, polysacharidovou molekulu, která funguje jako antioxidant.

Mladá pšenice - Czech Virus

Další látky v SUPER GREENS PRO V2.0

V-AntiOxi-Blend® je mix extraktů z ovoce, zeleniny a rostlin. Pečlivě vybrané látky kombinují komplexní spektrum obsahující Rutin, extrakt z mořské borovice, extrakt z hrozen, extrakt z petržele, kvercetin, naringin, extrakt z plodů jalovce, lykopen a extrakt z granátového jablka.

V-Shrooms-Blend® je směs hub, které jsou známé tisíce let z čínské medicíny. Tato směs obsahuje houbu Reishi (Ganoderma lucidum) a Cordyceps (Cordyceps sinensis). Směs má vliv na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, normální funkci oběhové soustavy a normální hladinu cholesterolu v krvi.

V-Dige-Blend® je směs trávících enzymů, které napomáhají lepšímu využití všech obsažených aktivních látek v produktu. Obsahuje Bromelain a Papain.

Super Greens - zelené zlato pro zdraví a relax - Czechvirus

Hodnocení
Průměrné hodnocení100 %
Hodnoceno 1×
Přidat hodnoceníZobrazit recenze (1)
Lenka19.12.2023
Recenze je převzata z heureka.czPrekvapila mně jablíčková osvěžující chuť. Mňamka která chutná a pomáhá.
  • Pro mé tělo jen pozitiva.🤗
  • Píšou...Nepřekračovat denní dávku ✌️😁

Stejně jako ty, i náš shop potřebuje občas svůj cheat-day. Povol mu prosím nějakou tu sušenku, ať si taky trochu užije.

Podrobné nastaveníPovolit vše