🥣 Využij právě teď 2+1 ZDARMA na naše NATTY PORRIDGE a získej skoro kilo týhle výborný snídaňový směsi jen za 398 kaček! 😍

Při nákupu nad 1500 Kč máš dopravu ZDARMA.

O nás

INFIKUJEME TĚ ÚSPĚCHEM!

Vytváříme nekompromisní a vysoce kvalitní potravinové doplňky pro sportovce. Jsme alchymisti, kteří si hrají jen s těmi nejkvalitnějšími surovinami a mícháme je tak, aby z nich tvé tělo mělo ten správný účinek. My sami makáme ve fitku a hýbáme se i při jiných sportech, a vlastní produkty tak máme vyzkoušené sami na sobě. A když vidíme, jaké úspěchy máme my a naši sportovci i díky našim doplňkům, věříme, že podobných úspěchů se svým tělem dosáhneš i ty!

JAK JSME SE K TOMU DOSTALI

Od začátku v tom jedeme hlavně my dva – Patrik a Ondrej. Ani jeden z nás není vystudovaný chemik nebo profesionální bodybuilder. Fyzická kondice, fitness a sport obecně jsou ale našimi obrovskými koníčky. Při pohybu jsme používali různé potravinové doplňky. Vždy nám ale něco vadilo nebo scházelo. Nízký obsah důležitých látek, předražená balení, divné nebo umělé příchutě. Prostě jsme chtěli tak nějak víc.

A tak jsme už někdy v roce 2012 začali promýšlet, jak se v téhle oblasti realizovat a dělat produkty, které by i nám samotným přesně vyhovovaly. A během roku 2013 jsme začali pořádně ladit koncepci našeho projektu. Patrik testoval a míchal, a své výtvory zkoušel sám na sobě a svých kamarádech z fitka. Ondrej se zaměřil hlavně na obchodní a marketingové věci.

Tak vznikl Czech Virus. Hlavní body, kterých se držíme dodnes, byly kvalitní suroviny, poctivá výroba a složení zaměřené na pořádný výkon, transparentnost, přátelský přístup a dostupné ceny. A právě díky kombinaci těchto věcí ti dnes můžeme nabídnout fitness a sportovní suplementy, za kterými si jednoduše stojíme!

Proč si vybrat Czech Virus

FUNKČNOST

Dodáváme suplementy, které jsou funkční a nekompromisní, protože je mícháme přesně podle potřeb našich zákazníků. Nejsme korporát s pásovou výrobou, který jede už hromadu let podle stejných receptur a spoléhá jen na svou značku.

CENA

Stavíme na dostupných cenách, které si můžeme dovolit i proto, že neživíme stovky zaměstnanců a nehoníme co největší počet produktů v portfoliu. Nezajímá nás kvantita, ale kvalita, a proto si vystačíme v menším počtu poctivých dříčů, a držíme tak naše režie na rozumné úrovni.

KVALITA

I když si zakládáme na dostupných cenách, nejsme nejlevnější. To je ale logické, protože opravdová kvalita prostě taky něco stojí. Používáme jen nejkvalitnější suroviny, nejedeme v levných plnidlech a prázdných cukrech. Prostě, super suroviny v poctivém objemu.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Se svými zákazníky mluvíme a zajímají nás jejich názory. Věříme si a víme, že když jste spokojení, řeknete o nás i dalším. A pokud vám něco nesedí, dejte nám o tom vědět. Díky vaší zpětné vazbě se můžeme dále zlepšovat.

RYCHLÁ REKLAMACE

I nám se někdy podaří nějaká chybka. Bez chyb se nikdo nestává lepším. Proto se k čemukoliv, co není úplně ok, stavíme čelem, a reklamace řešíme rychle. V případě, že obdržíte jiné zboží, než jste si objednali, nebo jej obdržíte poničené, ihned vám ho vyměníme.

PŘÁTELSKÝ PŘÍSTUP

Protože jsme sami fanoušci sportu, potkáváme se s našimi zákazníky na různých závodech a expech. Se svými klienty navazujeme přátelské vztahy a vzájemně se spolu bavíme otevřeně a s důvěrou.

ČÍM JSOU NAŠE PRODUKTY UNIKÁTNÍ

ORIGINALNÍ RECEPTURY

Všechny naše produkty tvoří přímo náš zakladatel Patrik Záruba s pomocí svého týmu a připomínek od našich sportovců. Kopírování jsme ponechali méně schopným značkám.

NEJKVALITNĚJŠÍ SUROVINY S JASNÝM PŮVODEM

U našich surovin si zakládáme na jejich kvalitě a poctivosti, a nakupujeme je pouze od prověřených dodavatelů v ČR a EU, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

NEPOUŽÍVÁME V PRODUKTECH ZBYTEČNOSTI

Nemáme rádi chemické serepetičky. Barvíme pouze přírodně nebo vůbec. Nenadstavujeme produkty plnidly, zahušťovadly a podobnými nesmysly. Chceme, aby produkty byly maximálně čisté.

BEZPEČNÉ SLAZENÍ

Jedeme ve steviol-glykosidech a sukralóze. Žádné kontroverzní sladidla u nás nenajdete.

NÍZKÁ CENA DOPRAVY

Naše produkty se k vám dostanou za nejnižší možnou cenu, kterou od našeho dopravce máme - bez přirážek z naší strany.

NIC NESKRÝVÁME A NEMLŽÍME

U každého z našich produktů zveřejňujeme kompletní složení, a vy tak víte, co do sebe dostáváte.

Zaměření na produkt.

Naše produkty vyvíjíme a mícháme s cílem vysoké funkčnosti a zdravotní nezávadnosti. Víme totiž, že zdraví je pro vás to nejcennější, a chceme vám pomáhat být zdraví a fit. Používáme pouze naše originální receptury, ze kterých se ostatní značky rády inspirují.

Nebereme ze třetích zemí.

Abychom mohli garantovat kvalitu a poctivost našich produktů, odebíráme suroviny pouze od akreditovaných a prověřených dodavatelů z ČR a zemí Evropské unie s laboratorními testy.

100% otevřenost.

Neschováváme se a můžete mluvit přímo s námi. Netajíme složení našich produktů a detaily najdete na obalu každého z nich. Prostě před vámi ani nemáme co skrývat.

Nejdeme po nejvyšším zisku.

Chceme být unikátní a nejsme masovkou, která si naráží vysoké marže za průměrnou výrobu. Jdeme po kvalitě, a proto vždy za srovnatelné ceny u nás najdete složení na úplně jiné úrovni.

Kdo za tím stojí

Ondrej Dlugoš

Ondrej Dlugoš

dlugos@czechvirus.cz
+420 732 585 865

Obchod, marketing, zákaznická podpora

Patrik Záruba

Patrik Záruba

zaruba@czechvirus.cz
+420 777 055 636

Vývoj nových produktů, receptura, znalosti v oblasti suplementů

Infikujeme tě
Úspěchem

Zákazníky si chceme získat a udržet nekompromisní kvalitou, transparentností všech námi nabízených produktů a také přátelským přístupem. Se cvičením a suplementy máme dlouholetou osobní zkušenost, proto Vám nabízíme ty nejlépe postavené doplňky na trhu. Vyzkoušejte naše produkty a nechte se infikovat virem úspěchu.

NEKOMPROMISNÍ KVALITA PRO NEKOMPROMISNÍ VÝKON

icon-symbioza

DOKONALÁ SYMBIÓZA

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

icon-kvalita

NEKOMPROMISNÍ KVALITA

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

icon-latky

MAXIMÁLNĚ ÚČINNÉ LÁTKY

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

icon-virus

NÁŠ VIRUS, VÁŠ ÚSPĚCH

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.

uncompromising-man
Infikujte se jako první
Odebírejte aktuální novinky a slevy na Váš e-mail
Odebírat

CZECH VIRUS

©2024 Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky

Stejně jako ty, i náš shop potřebuje občas svůj cheat-day. Povol mu prosím nějakou tu sušenku, ať si taky trochu užije.

Podrobné nastaveníPovolit vše