💥 Ulov si náš ultra-čistej Supreme Creatine Creapure® s 20% slevou za 599 kaček jen do vyprodání zásob! 🔥

Při nákupu nad 1500 Kč máš dopravu ZDARMA.

ColonClean Ultra

  • Originální komplex několika druhů vlákniny
  • S obsahem probiotik a prebiotik
  • 1 dávka = 9g vlákniny
Vyberte variantu
Příchuť
Cena
599 Kč s DPH
traveni-colon-clean-ultra-jablko-czechvirus
Novinka
Pro získání VIROCONů se prosím přihlašte.30 VIRCOINů
Tento produkt lze získat za:599 VIRCOINů
Více o VIRCOINech
Skladem
Popis

COLONCLEAN ULTRA

Vláknina je důležitá složka nejen pro tvé zdravé fungování střev, ale i celkovou funkci imunitního systému. Průzkumy ukazují, že Česká a Slovenská republika patří ke státům, kde je nejrizikovější výskyt různých závažných onemocnění právě díky nedostatku vlákniny.

ColonClean Ultra - klíč k lepšímu trávení a dalším benefitům v jedné praktické dávce.

Jedná se o směs 5 pečlivě vybraných vláknin a dvou probiotik pro podporu tvého zažívání. Tato směs je zaměřena primárně na střeva, ale může podpořit posílení imunitního systému, trávení a hubnutí.

Extra tip: doporučujeme konzumovat ColonClean Ultra se SuperGreens PRO V2.0 pro maximální podporu svého zdraví.

ColonClean - Czech Virus

Proč dbát na příjem vlákniny?

Vláknina je důležitá pro správnou funkci střev . Dostatečný příjem vlákniny je prevencí nebo úlevou při zácpě . Podporuje také zdravý střevní mikrobiom (střevní mikroflóra). Ovlivňuje i pravidelný pohyb střev a urychluje průchod stolice střevem .

Nedostatečný příjem vlákniny zvyšuje šanci na výskyt nádorů ve střevech.

Řada studií potvrzuje významný protinádorový účinek vlákniny.

Podle této studie o vláknině v potravinách se navíc v závislosti na množství příjmu vlákniny také snižují rizika dalších onemocnění.

Vlákniny obsažené v ColonClean Ultra

Psyllium v ColonClean Ultra - Czech Virus

Psyllium

Vláknina v Psylliu má schopnost absorbovat vodu a tím vytvářet gelovitou hmotu , která podporuje trávení , zlepšuje konzistenci stolice a může pomáhat při regulaci hladiny cukru v krvi . Je forma rozpustné vlákniny získávaná z obalů semen rostliny Plantago ovata , známé také jako jitrocel indický .

Sunfiber®

Podporuje zdraví střevní mikroflóry a může pomáhat v regulaci hladiny cukru v krvi a cholesterolu . Jedná se o částečně hydrolyzovanou guarovou vlákninu . Tato vláknina je získávána z rostliny guarové fazole a je známá svou vysokou rozpustností ve vodě a schopností přispívat k lepšímu trávení .
Sunfiber v ColonClean Ultra - Czech Virus
Glukomannan v ColonClean Ultra - Czech Virus

Glukomannan

Používá se jako doplněk stravy pro podporu hubnutí a zlepšení trávení . Tato vláknina má schopnost absorbovat velké množství vody , čímž zvyšuje pocit sytosti a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi . Glukomannan je rozpustná vláknina získávaná z kořene rostliny konjac .

Inulin

Může pomoci zlepšit trávení , podporovat zdraví střev a přispívat k regulaci hladiny cukru v krvi . Je typ rozpustné vlákniny , který se získává hlavně z kořenů čekanky . Funguje jako prebiotikum , což znamená, že podporuje růst prospěšných bakterií ve střevě
Inulin v ColonClean Ultra - Czech Virus
Rezistetní dextrin v ColonClean Ultra - Czech Virus

Rezistentní dextrin

Je typ rozpustné vlákniny , která není snadno stravitelná. Tato vláknina se často používá pro zlepšení trávicího zdraví , protože podporuje růst prospěšných střevních bakterií a může pomoci v regulaci hladiny cukru v krvi a cholesterolu . Zvyšuje také pocit sytosti , což může být užitečné pro kontrolu hmotnosti .

Probiotika obsažené v ColonClean Ultra

Lactobacillus acidophilus - je prospěšný mikroorganismus , který pomáhá při trávení potravin , výrobě vitamínu K a inhibici růstu škodlivých bakterií . Acidophilus také podporuje zdraví střevní mikroflóry a může pomáhat při problémech jako je syndrom dráždivého střeva nebo průjmy .

Bifidobacterium lactis - je druh probiotické bakterie , která je součástí rodiny Bifidobacterium . Tato bakterie je známá svými prospěšnými účinky na trávicí systém . B. lactis pomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru a podporuje imunitní systém . Tato bakterie také hraje roli ve zlepšení vstřebávání živin a může mít protizánětlivé účinky .

Probi 15 - Czech Virus

PROBIO 15

Dva kmeny probiotik v ColonClean Ultra jsou základní pro podporu mikrobiomu. Pokud chcete svému tělu dopřát maximální pestrost kmenů, doporučujeme užívat Probio15 .

 
Nutriční hodnoty

Složení

Jablečná příchuť

Psyllium (slupka jitrocele indického - Plantago ovata), Sunfiber® - částečně hydrolyzovaná guarová guma, glukomannan, inulin z čekanky (Cichorium intybus), rezistentní dextrin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), sušené jablko v prášku, aroma, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza), barvivo (riboflaviny).

Třešňová příchuť

Psyllium (slupka jitrocele indického - Plantago ovata), Sunfiber® - částečně hydrolyzovaná guarová guma, glukomannan, inulin z čekanky (Cichorium intybus), rezistentní dextrin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), barviva (červená řepa a třešňová šťáva v prášku), aroma, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza).

Alergeny: Výrobek může obsahovat deriváty obilovin obsahující lepek, sójové boby nebo mléko.

Hmotnost: 300g (30x10g dávek)

Nutriční hodnoty v denní dávce (10 gramů)Množství
Psyllium (Plantago ovata) 2 g
Sunfiber® - částečně hydrolyzovaná guarová guma 2 g
Glukomannan 2 g
Inulin z čekanky (Cichorium intybus) 2 g
Rezistentní dextrin 1 g
Lactobacillus acidophilus 1 x 108 CFU**
Bifidobacterium lactis 1 x 108 CFU**

**CFU – colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

Dávkování

Dávkování

Rozpusťte 10 g (2 čajové lžičky) ve 250 ml vody. Doporučujeme po užití vypít další množství vody nebo jiné tekutiny. Používejte maximálně jednou denně (10 g).

Pokud produkt užíváte zároveň se SuperGreens V2.0 – užijte nejprve 5 g (1 čajovou lžičku) přímo do SuperGreens V2.0 a dobře promíchejte. Pokud toto dávkování dobře snášíte, můžete přidat až do 10 g produktu ColonClean Ultra. Doporučujeme používat příchuť jablko s jablečným freshem a příchuť třešeň s lesními plody.

Hodnocení
Průměrné hodnocení100 %
Hodnoceno 1×
Přidat hodnoceníZobrazit recenze (1)
13.06.2024
Recenze je převzata z heureka.czVýborná chuť

Infikujeme tě
Úspěchem

Zákazníky si chceme získat a udržet nekompromisní kvalitou, transparentností všech námi nabízených produktů a také přátelským přístupem. Se cvičením a suplementy máme dlouholetou osobní zkušenost, proto Vám nabízíme ty nejlépe postavené doplňky na trhu. Vyzkoušejte naše produkty a nechte se infikovat virem úspěchu.

NEKOMPROMISNÍ KVALITA PRO NEKOMPROMISNÍ VÝKON

icon-symbioza

DOKONALÁ SYMBIÓZA

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

icon-kvalita

NEKOMPROMISNÍ KVALITA

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

icon-latky

MAXIMÁLNĚ ÚČINNÉ LÁTKY

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

icon-virus

NÁŠ VIRUS, VÁŠ ÚSPĚCH

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.

uncompromising-man
Infikujte se jako první
Odebírejte aktuální novinky a slevy na Váš e-mail
Odebírat

CZECH VIRUS

©2024 Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky

Stejně jako ty, i náš shop potřebuje občas svůj cheat-day. Povol mu prosím nějakou tu sušenku, ať si taky trochu užije.

Podrobné nastaveníPovolit vše