💩 Akční kombo pro zdravej střevní mikrobiom! Probio15 v balení 2+1 ZDARMA jen do vyprodání zásob! 😍

Při nákupu nad 1500 Kč máš dopravu ZDARMA.

ColonClean Ultra

  • Originální komplex několika druhů vlákniny
  • S obsahem probiotik a prebiotik
  • 1 dávka = 9g vlákniny
Vyberte variantu
Příchuť
Cena
599 Kč s DPH
traveni-colon-clean-ultra-tresen-czechvirus
Novinka
Pro získání VIROCONů se prosím přihlašte.30 VIRCOINů
Tento produkt lze získat za:599 VIRCOINů
Více o VIRCOINech
Skladem
Popis

COLONCLEAN ULTRA

Vláknina je důležitá složka nejen pro tvé zdravé fungování střev, ale i celkovou funkci imunitního systému. Průzkumy ukazují, že Česká a Slovenská republika patří ke státům, kde je nejrizikovější výskyt různých závažných onemocnění právě díky nedostatku vlákniny.

ColonClean Ultra - klíč k lepšímu trávení a dalším benefitům v jedné praktické dávce.

Jedná se o směs 5 pečlivě vybraných vláknin a dvou probiotik pro podporu tvého zažívání. Tato směs je zaměřena primárně na střeva, ale může podpořit posílení imunitního systému, trávení a hubnutí.

Extra tip: doporučujeme konzumovat ColonClean Ultra se SuperGreens PRO V2.0 pro maximální podporu svého zdraví.

ColonClean - Czech Virus

Proč dbát na příjem vlákniny?

Vláknina je důležitá pro správnou funkci střev. Dostatečný příjem vlákniny je prevencí nebo úlevou při zácpě. Podporuje také zdravý střevní mikrobiom (střevní mikroflóra). Ovlivňuje i pravidelný pohyb střev a urychluje průchod stolice střevem.

Nedostatečný příjem vlákniny zvyšuje šanci na výskyt nádorů ve střevech.

Řada studií potvrzuje významný protinádorový účinek vlákniny.

Podle této studie o vláknině v potravinách se navíc v závislosti na množství příjmu vlákniny také snižují rizika dalších onemocnění.

 

Vlákniny obsažené v ColonClean Ultra

Psyllium v ColonClean Ultra - Czech Virus

Psyllium

Vláknina v Psylliu má schopnost absorbovat vodu a tím vytvářet gelovitou hmotu, která podporuje trávení, zlepšuje konzistenci stolice a může pomáhat při regulaci hladiny cukru v krvi. Je forma rozpustné vlákniny získávaná z obalů semen rostliny Plantago ovata, známé také jako jitrocel indický.

Sunfiber®

Podporuje zdraví střevní mikroflóry a může pomáhat v regulaci hladiny cukru v krvi a cholesterolu. Jedná se o částečně hydrolyzovanou guarovou vlákninu. Tato vláknina je získávána z rostliny guarové fazole a je známá svou vysokou rozpustností ve vodě a schopností přispívat k lepšímu trávení.
Sunfiber v ColonClean Ultra - Czech Virus
Glukomannan v ColonClean Ultra - Czech Virus

Glukomannan

Používá se jako doplněk stravy pro podporu hubnutí a zlepšení trávení. Tato vláknina má schopnost absorbovat velké množství vody, čímž zvyšuje pocit sytosti a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Glukomannan je rozpustná vláknina získávaná z kořene rostliny konjac.

Inulin

Může pomoci zlepšit trávení, podporovat zdraví střev a přispívat k regulaci hladiny cukru v krvi. Je typ rozpustné vlákniny, který se získává hlavně z kořenů čekanky. Funguje jako prebiotikum, což znamená, že podporuje růst prospěšných bakterií ve střevě
Inulin v ColonClean Ultra - Czech Virus
Rezistetní dextrin v ColonClean Ultra - Czech Virus

Rezistentní dextrin

Je typ rozpustné vlákniny, která není snadno stravitelná. Tato vláknina se často používá pro zlepšení trávicího zdraví, protože podporuje růst prospěšných střevních bakterií a může pomoci v regulaci hladiny cukru v krvi a cholesterolu. Zvyšuje také pocit sytosti, což může být užitečné pro kontrolu hmotnosti.

Probiotika obsažené v ColonClean Ultra

Lactobacillus acidophilus - je prospěšný mikroorganismus, který pomáhá při trávení potravin, výrobě vitamínu K a inhibici růstu škodlivých bakterií. Acidophilus také podporuje zdraví střevní mikroflóry a může pomáhat při problémech jako je syndrom dráždivého střeva, průjmy nebo při vaginální infekci.

Bifidobacterium lactis - je druh probiotické bakterie, která je součástí rodiny Bifidobacterium. Tato bakterie je známá svými prospěšnými účinky na trávicí systém. B. lactis pomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru, podporuje imunitní systém a může pomáhat při trávicích problémech, jako jsou zácpa nebo průjem. Tato bakterie také hraje roli ve zlepšení vstřebávání živin a může mít protizánětlivé účinky.

Probi 15 - Czech Virus

PROBIO 15

Dva kmeny probiotik v ColonClean Ultra jsou základní pro podporu mikrobiomu. Pokud chcete svému tělu dopřát maximální pestrost kmenů, doporučujeme užívat Probio15.

 

Nutriční hodnoty

Složení

Jablečná příchuť

Psyllium (slupka jitrocele indického - Plantago ovata), Sunfiber® - částečně hydrolyzovaná guarová guma, glukomannan, inulin z čekanky (Cichorium intybus), rezistentní dextrin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), sušené jablko v prášku, aroma, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza), barvivo (riboflaviny).

Třešňová příchuť

Psyllium (slupka jitrocele indického - Plantago ovata), Sunfiber® - částečně hydrolyzovaná guarová guma, glukomannan, inulin z čekanky (Cichorium intybus), rezistentní dextrin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), barviva (červená řepa a třešňová šťáva v prášku), aroma, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza).

Alergeny: Výrobek může obsahovat deriváty obilovin obsahující lepek, sójové boby nebo mléko.

Hmotnost: 300g (30x10g dávek)

Nutriční hodnoty v denní dávce (10 gramů)Množství
Psyllium (Plantago ovata) 2 g
Sunfiber® - částečně hydrolyzovaná guarová guma 2 g
Glukomannan 2 g
Inulin z čekanky (Cichorium intybus) 2 g
Rezistentní dextrin 1 g
Lactobacillus acidophilus 1 x 108 CFU**
Bifidobacterium lactis 1 x 108 CFU**

**CFU – colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

Dávkování

Dávkování

Rozpusťte 10 g (2 čajové lžičky) ve 250 ml vody. Doporučujeme po užití vypít další množství vody nebo jiné tekutiny. Používejte maximálně jednou denně (10 g).

Pokud produkt užíváte zároveň se SuperGreens V2.0 – užijte nejprve 5 g (1 čajovou lžičku) přímo do SuperGreens V2.0 a dobře promíchejte. Pokud toto dávkování dobře snášíte, můžete přidat až do 10 g produktu ColonClean Ultra. Doporučujeme používat příchuť jablko s jablečným freshem a příchuť třešeň s lesními plody.

Hodnocení
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Stejně jako ty, i náš shop potřebuje občas svůj cheat-day. Povol mu prosím nějakou tu sušenku, ať si taky trochu užije.

Podrobné nastaveníPovolit vše