Czech Virus hledá markeťáka

Koho hledáme?

Hledáme kolegu se zaměřením na výkonnostní marketing, který nám pomůže v budování našich sociálních sítí, návrhu, realizaci a optimalizaci PPCček, mailingu a návrhu strategií v B2C segmentu.

Chodíš bušit do posilky? Máš bludišťáka k dobru

Orientace na našem trhu a schopnost poznat a porozumět potřebám našich zákazníků bude o level jinde, pokud s nimi budeš sdílet stejnou vášeň – fitness.

Další bludišťáci

  • Alespoň 1 rok zkušeností v marketingu
  • Facebook marketing, Instagram, YouTube
  • Google Analytics
  • Photoshop, canva, place it a jiné grafické programy
  • Excel PRO

Co od tebe čekáme

Nejdříve převezmeš reklamy a placenou inzerci na FB a IG. Naučíš se spravovat naše sociální sítě a postupem času převezmeš ostatní výkonnostní marketingové kanály. Google, sklik a mailing. Chceme abys po nějakém čase samostatně navrhoval marketingové strategie, kampaně, akce, komunikaci s našimi zákazníky a případně i různé promo nabídky. Na začátku ti dáme možnost externě konzultovat a nechat se vést Davidem Lorinczem. Staneš se tak jedním z modrokrevníků a toto know-how pak aplikuješ na náš business.

Samostatnost – vymezíme si hřiště ve kterém se můžeš pohybovat, zajistíme ti koučink od profíků v oboru, ale hrát už musíš sám. Nebudeme na tebe mít čas vždy, takže budeš muset pracovat samostatně v režimu identifikuješ problém/příležitost, navrhneš řešení/strategii, realizuješ a pak reportuješ výsledky. V podstatě si mnohdy budeš muset najít práci sám a tím nemyslím sjíždění YT videí o stavbě driftovacího závoďáku.

Analytické myšlení – schopnost číst v datech, interpretovat tato data, vizualizovat je, spojovat je s konkrétními kroky a událostmi. Na jejich základě pak navrhovat konkrétní strategie.

Koho chceme ulovit

Hledáme kolegu na zatím ½ úvazku, který se nechá infikovat a bude stejně jako my Czech Virus pozitivní. Práce na dálku možná, avšak alespoň 1x týdně by ses s námi měl potkat v kanceláři v Brně. Co se platu týče tak tě chceme platit velmi dobře – očekáváme také i velmi dobré výsledky.

Našel ses v tom?

Pokud tě má nabídka zaujala, pošli mi emailem na dlugos@czechvirus.cz svůj životopis s fotkou, připoj o sobě nějaké informace a proč bych si měl vybrat do našeho týmu právě tebe. Přiložené odkazy na tvůj blog nebo sociální sítě uvítám.