Czech Virus logo

Nech se infikovat úspěchem!

Jsme nová mladá firma na trhu potravinových doplňků pro sportovce. Svoje zákazníky si chceme získat a udržet nekompromisní kvalitou, transparentností všech námi nabízených produktů a také přátelským přístupem. Se cvičením a suplementy máme dlouholetou osobní zkušenost, proto Vám nabízíme ty nejlépe postavené doplňky na trhu. Vyzkoušej naše produkty a nech se infikovat virem úspěchu.

Jak to vzniklo

Vše začalo nápadem - projekt Czech Virus se začal v naší hlavě rodit někdy koncem roku 2012. Jak už to bývá, každý projekt potřebuje trochu času, aby se utvořila ucelená koncepce. V září 2013 jsme se začali projektem seriózně zabývat a začali pracovat na uvedení našeho prvního výrobku na trh.

Motivací pro vznik byla snaha podělit se o zkušenosti, které jsme v oblasti suplementů nabyli a nabídnout ostatním lidem naši vizi potravinových a fitness doplňků - 100% funkčnost, žádná plnidla a maximální důraz kladený na kvalitu. Jsme nová mladá firma, ale rozhodně máme našim klientům co nabídnout.

O projektu CZECH VIRUS

Co nás vedlo k založení vlastního projektu Czech Virus, když je trh plný doplňků stravy? Než odpovíme, vrátíme se trochu do minulosti a přiblížíme Vám naše zkušenosti. Projekt jsme založili dva - Patrik a Ondřej. O podnikání jsme měli určité povědomí, ale nikdy ve sportovním odvětví. Oba jsme od mala vedeni ke sportu, každý jsme vyzkoušel něco jiného (fotbal, florbal, badminton..), ale vždy nás motivoval určitý cíl a výsledek. Na střední škole jsme se dostali oba k posilování, které nás samozřejmě zaujalo, ale ani jeden jsme u něj nezůstali dlouhodobě. Patrik se však začal zajímat už v té době o doplňky stravy, jak fungují, jaký je mezi nimi rozdíl a k čemu je vhodný určitý suplement. Investoval tisíce do nových značek a byl mezi prvními z širokého okolí, kdo objednával nové suplementy z Anglie i US - později začal vlastní suplementy míchat a testovat na sobě a kamarádech.Ondřej se o suplementy v té době příliš nezajímal, ale zůstal věrný sportu a začal ho čím dál více zajímat obchod - jak funguje, čím ho zlepšit a jak vydělat. Oba jsme se setkali v předešlém zaměstnání, kde jsme po dlouhých debatách usoudili, že má cenu přinést lidem na českém a slovenském trhu opravdu funkční a kvalitní suplementy za dostupné ceny. Spojili jsme dohromady naše znalosti a vznikl projekt Czech Virus.

Proč si vybrat CZECH VIRUS

FUNKČNOST – Czech Virus jsme nezaložili kvůli zisku, ale kvůli 100% funkčním a nekompromisním suplementům, které nám na trhu chyběly.
CENA - nejsme velká korporace se stovkou zaměstnanců, která musí každý měsíc uvést minimálně jeden nový produkt bez ohledu na kvalitu, aby uživila svoje stovky zaměstnanců a drahé režie.
KVALITA – nejsme nejlevnější a to proto, že kvalita něco stojí. My Vám přinášíme pouze to nejkvalitnější. Žádná levná plnidla, cukry nebo něco podobného u nás neuvidíte!
ZÁKAZNICKÝ SERVIS – Váš názor nás opravdu zajímá! Jste spokojeni? Výborně, pochvalte nás a doporučte svým známým. Jste nespokojeni? Řekněte nám to a my uděláme naprosto vše abychom to napravili a vy odcházeli jako spokojený zákazník!
BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMACE – nikdo není neomylný a chyba se stát může. Stavíme se k našim chybám čelem a okamžitě reklamace řešíme. V případě, že obdržíte jiné zboží než jste si objednali, nebo jej obdržíte poničené, ihned jej k Vaší 100% spokojenosti vyměníme.
VÁŽÍME SI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ – nejsme velká firma s desetitisíci zákazníky a máme tedy možnost se všem věnovat individuálně s opravdu maximální péčí!

Co dělá naše produkty unikátní

NEJKVALITNĚJŠÍ SUROVINY - Všechny suroviny, které naše produkty obsahují, jsou nakoupeny POUZE v ČR a EU.
POUZE PŘÍRODNÍ BARVIVA A PŘÍCHUTĚ - Ve všech našich produktech naleznete přírodní barviva a příchutě.
POUŽITÉ SLADIDLO - Používáme pouze steviol-glykosidy (rostlinného původu) a nezávadnou sukralózu, která je i přes mnoho testování stále považována za nejbezpečnější sladidlo.
NÍZKÁ CENA DOPRAVY - Využíváme spolupráce s různými dopravci a díky tomu, že dopravci musí mezi sebou soutěžit cenou, dokážeme Vám cenu doručení stlačit na nejnižší možnou úroveň.
TRANSPARENTNOST - Všechny produkty mají kompletně zveřejněné složení.

Filozofie

Nejdůležitější věc je pro nás samotný produkt. Ručíme 100% za funkčnost, ale také zdravotní nezávadnost - každý produkt před uvedením na trh testujeme, protože Vaše zdraví je to nejdůležitější!
Odmítáme spolupráci s dodavateli ze třetích zemí, abychom ušetřili. Všichni naši dodavatelé jsou akreditovaní a mají dlouholeté zkušenosti. Před nákupem jsou vždy testování v našem testu kvality.
Jsme k Vám 100% upřímní, jako bychom byli k vlastní rodině - kompletní složení je vždy dostupné u daného produktu, abyste měli jistotu, co do svého těla dáváte.
Nedosahujeme ani v nejmenším marže velkoobchodních řetězců a výrobců, kteří si i na základní suplementy naráží obrovské částky. Nezdražujeme tím ale naše produkty, ceny jsou vždy srovnatelné s konkurencí s neporovnatelným složením. 

Kdo za tím stojí

Ondrej Dlugoš

dlugos@czechvirus.cz

tel. 732 585 865

--------------------------------------------------------

Obchod, marketing, zákaznická podpora

Patrik Záruba

zaruba@czechvirus.cz

tel. 777 055 636

--------------------------------------------------------

Vývoj nových produktů, receptura, znalosti v oblasti suplementů