Zdravé perníčky z Proteinely

Ježíšek přijde až 24., my Vám ale přinášíme první dárečky už teď. A to v podobě zdravého mlsání. Zkuste perníčky z Proteinely. Obsahují velké množství bílkovin a zdravých tuků, díky oříškům a kokosovému oleji. Těžko budeme hledat větší vánoční klasiku, než právě perníčky. Ty naše zvládnete do 30 minut a výsledek vás jistě potěší. A pokud hledáte bezlepkovou variantu, použijte namísto celozrnné žitné mouky například mouku pohankovou.

Na přípravu perníčku budeme potřebovat:
  • 400 g Proteinely
  • 150 g třtinového cukru
  • 100 g celozrnné žitné mouky
  • 4 vejce
  • 1 lžička kypřícího prášku do pečiva
  • 2 lžičky perníkového koření
  • 1 vejce na potření perníčků
  • hrst ořechů na ozdobu

Postup:

Do větší mísy vyklepneme 4 vejce, která vyšleháme s cukrem, moukou a kypřícím práškem. Potom přidáme Proteinelu a mícháme tak dlouho, až nám vznikne středně husté těsto.

Za pomocí 2 lžiček utvoříme asi 2 cm velké kuličky. Ty naskládáme na pečící papír, ozdobíme oříškem a dáme péct na 175°C na 15 minut.

Ihned poté, co vyndáme perníčky z trouby, je potřeme vyšlehaným vajíčkem.

Tip!

      Malý tip na závěr, do vyšlehaného vajíčka přidejte kapku rumu. Perníčky krásně ovoní.Průměrné nutriční hodnoty na 100g: Energie 424,6 Kcal / 1779,9 KJ; Bílkoviny 16,8 g; Sacharidy 32,6 g - z toho cukry 21 g; Tuky 25,9 g - z toho nasycené 5,1 gDejte nám vědět, jak se Vám perníčky povedly a jak Vám chutnají.

Dobrou chuť a krásné prožití vánočních svátků Vám přeje Czech Virus.

Perníčky

Nekompromisní kvalita pro nekompromisní výkon

Dokonalá symbióza

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

Maximálně účinné látky

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

Nekompromisní kvalita

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

Náš virus, Váš úspěch

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.