Zázrak jménem Chlorella

„Je to zelený, je to zdravý."

Nepřipomíná vám to něco? Poslední dobou se roztrhl pytel se všemi “go greens”, “green power” a podobně pojmenovanými nápoji a rádoby zdravými produkty se super potravinami. Mezi které se řadí i chlorella, díky jejím vlastnostem a nutričním hodnotám.

Chlorella oproti ostatním rostlinám obsahuje velké množství chlorofylu, který je velice přínosný pro lidské tělo. Při jejich výrobě chlorella podstupuje proces dezintegrace, který je nutný pro to, aby zdraví prospěšné látky byly stravitelné člověkem.

Když se ale podíváte na složení, tak u většiny „green“ produktů zjistíte, že zázračného zeleného prášku (ať už chlorela, spirulina, zelený neboli mladý ječmen a mnoho dalších) je v nápoji úplné minimum anebo vlastně vůbec nic. Na této vlně zelených nápojů se svezlo nespočet firem a produktů. Vlastně proč ne. Přidáním špenátu, avokáda, okurky nebo máty rozhodně nic nezkazíte.

Problém je ale v tom, jak o tom lidé přemýšlí. Mají pocit, že vypitím tohoto zeleného nápoje zázračně zhubnou nebo tím vyléčí všechna svá onemocnění. Naopak kdyby se podívali na složení, snadno by poznali, že to tak úplně není pravda. V těchto nápojích se často nachází vysoké procento přidaného cukru, protože jsou doslazované, jako by nestačila fruktóza z ovoce. Určitě není nic špatného si jednou za čas tento nápoj dát, ale pít ho ve velkém množství každý den, se na váze určitě projeví. A ne směrem dolů.

Potom jsou tu zelené prášky, které smícháte nejčastěji s vodou. U těchto produktů věnujte pozornost tomu, kolik je opravdu v produktu chlorelly, spiruliny nebo jiných zelených prospěšných látek.

A přesně proto si tak ceníme a opečováváme naše SUPERGREENS PRO, ve kterém je skutečné množství funkčních látek, a ne jen pár miligramů pro reklamu. Tento produkt jsme pilovali opravdu dlouho, aby obsahoval vysoké množství aktivních látek a zároveň měl skvělou chuť.


Samozřejmě víme, že chuť je subjektivní, ale taky víme, že většina zelených směsí se nedá vypít jinak než se zacpaným nosem. A to se vám u našeho SuperGreens rozhodně nestane! Vybrat si navíc můžete ze dvou příchutí – Jablečný fresh a lesní ovoce.

Rádi ji označujeme jako „nejlepší zelená směs na trhu“, díky jejímu složení. Slazená je pouze steviol-glykosidy, což je sladidlo z rostliny stévie. Žádné zahušťovadla, plnidla, nic takového v SuperGreens nečekejte.

Nekompromisní kvalita pro nekompromisní výkon

Dokonalá symbióza

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

Maximálně účinné látky

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

Nekompromisní kvalita

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

Náš virus, Váš úspěch

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.