Světový den boje proti rakoviněNení nám to jedno!

Víš, že úterý 4. 2. 2020 je mezinárodně uznávané jako Světový den boje proti rakovině (neboli World Cancer Day)? Proto jsme se bez okolků rozhodli opět po roce podpořit ty, kteří si svůj osud nevybrali. A připojit se k nám můžeš i Ty!

Rakovina už dávno není nic, s čím bychom se setkávali jen zřídka. Opak je bohužel pravdou a v současnosti jde o nejčastější světovou příčinou úmrtí. Její konkrétní vznik je opravdu výsledkem náhody, ale její prevence tkví hlavně ve zdravém životním stylu.

Minulý rok se nám společnými silami povedlo pro Masarykův onkologický ústav v Brně zajistit finanční dar ve výši 20.000 Kč. Je to opravdu krásná částka a těm, kteří s námi přispěli, znovu moc děkujeme.

Jak to bude probíhat letos?

Úkol je jasný. Pojďme společně navýšit výslednou částku a vybrat instituci, která se bojem proti rakovině zabývá!

Jak na to?

Stačí, když si v úterý 4. 2. 2020 koupíš alespoň jeden z těchto produktů v libovolné příchuti:

a my pak celých 100 % zisku z těchto produktů darujeme na dobré účely. A abychom vybrali co nejvíc, odpustíme ti i dopravu! Stačí, když v košíku budeš mít alespoň jeden z těchto produktů, použiješ kód „FUCKCANCERa DOPRAVA ZDARMA tě nemine.

Ve středu 5. 2. 2020 pak ve své schránce očekávej e-mail s odkazem, na kterém budeš díky svému nákupu moct hlasovat, kam vybraný finanční dar pošleme.

Tak co, jdeš s námi i letos podpořit dobrou věc?

#WorldCancerDay

Nekompromisní kvalita pro nekompromisní výkon

Dokonalá symbióza

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

Maximálně účinné látky

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

Nekompromisní kvalita

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

Náš virus, Váš úspěch

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.