Suplementace Pavel Beran - řížený katabolismus

Pavel Beran

Řízený katabolismus

Na metabolické úrovni snížením příjmu živin zlepší aktivitu a množství enzymů a "naučí" tělo víc šetřit bílkoviny, tj. bude se míň odbourávat - to je důležité pro počátek růstového období, kdy se bude mnohem víc budovat těžkými tréninky, ten poměr anabolismus:katabolismus bude hodně vychýlený ve prospěch anabolismu.

V průběhu celého řízeného katabolu užívám směs olejů:

olivový olej: lněný olej: pupalkový olej (v poměru 125:250:150 ml)

Tato kombinace vytváří v těle prostředí vhodné pro záněty, což se může zdát nelogické, ale růst svalu je založený na spoustě mikrokopických zánětech vzniklých důsledkem těžkého tréninku. K největšímu růstu dochází právě na začátku objemu, kdy tělo reaguje na výraznou změnu. Proto se v řízeném katabolu nesmějí užiívat žádné protozánětlivé látky, včetně Omega 3,  některých látek obsažených v Joint MAX ani ibalgin a další. Omega 3 a Joint MAX má své opodstatnění právě v nadcházejícím objemovém období. 


Ráno na lačno

2 kapsle ZMA, 1 tableta jódu (funkce štítné žlázy) + 5g Super Greens PRO

Po snídani

1 dávka SuperVita PRO, 1x Algastin, 1000mg Vitamín C

Po 1. Masitém jídle

15 ml mixu olejů

Před tréninkem

1 dávka Beast V2, 1 dávka m3/s PUMP, 1g vit. C

Po tréninku

40g Pure Elite, 10g glutaminu, 2g acetyl L carnitinu (zvýšení množství androgenních receptorů) , 1 tbl Dialevel (kyselina alfalipoová zvyšuje citlivost inzulínových receptorů)

K jídlu po tréninku 15ml směsi olejů.

Večer

30 minut před posledním jídlem Vitamín D3, 3 kapsle ZMA MAX, 5g Super Greens PRO (Greens dávám obvykle kolem 18:00 na lačný žaludek)

K poslednímu jídlu dalších 15ml směsi olejů a 10g glutaminuVAROVÁNÍ:

Tento článek slouží pouze pro edukativní účely a je to popis suplementace profesionálního kulturisty. Nedoporučujeme nikomu dodržovat stanové dávky a suplementy bez znalostí a konzultace s profesionálním výživovým poradcem/trenérem!!!

Nekompromisní kvalita pro nekompromisní výkon

Dokonalá symbióza

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

Maximálně účinné látky

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

Nekompromisní kvalita

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

Náš virus, Váš úspěch

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.