Pure Elite CFM vs Probio7 Whey Protein

Rozdíl v produktech Pure Elite CFM a Probio7

Většinou je pro uživatele matoucí, proč nabízí určitá značka více druhů syrovátkových proteinů (např. Whey 60, Whey 70, Whey 80...). My jsme se rozhodli po uvedení nového produktu Probio7 Whey Protein udělat srovnání se stávající špičkou Pure Elite CFM. Níže naleznete srovnání pro snadný výběr toho vhodného právě pro vás :-)

Pure Elite CFM – je aktuálně špička na trhu mezi syrovátkovými proteiny! Obsahuje CFM syrovátkový koncentrát a CFM syrovátkový izolát - ano, oba zdroje bílkovin jsou zpracovány tou nejšetrnější a nejdražší metodou Cross-Flow Microfiltration. Systém membránové filtrace, která nejšetrnějším způsobem eliminuje tuk a laktózu a izoluje čistou bílkovinu se zachováním cenných primárních proteinových komponentů: Beta-lactoglobulin, Alfa-lactoglobulin, Sérum albumin, Immunoglobulin, Glycomacropeptid, Lactoferin. Tento unikátní výrobní proces, známý pod zkratkou CFM, je zárukou suroviny v nejvyšší možné čistotě, vstřebatelnosti a maximální nutriční využitelnosti. Mimo špičkový zdroj proteinu obsahuje produkt taky další aktivní látky - LactoWise® a DigeZyme®

---> LactoWise® - Synbiotikum - mix probiotik a prebiotik. Probiotika jsou živé mikroorganismy, které jsou v přiměřeném množství konzumovány a příznivě ovlivňují zdravotní stav uživatele. Tyto mikroorganismy se díky této formě mohou usadit v našem trávicím traktu. Prebiotika jsou potravou pro zdraví prospěšné střevní bakterie. Tato kombinace pomáhá k obecnému zlepšení imunity.
---> DigeZyme® - Komplex enzymů (Amyláza, Proteáza, Laktáza, Lipáza, Celuláza), které pomáhají s trávením. Laktáza pomáhá lidem s intolerancí laktózy jejím rozložením na jednoduché cukry. Proteáza pomáhá s trávením bílkovin, což ocení hlavně lidé s vyšším příjmem bílkoviny.

Probio7 Whey Protein – zastupuje vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Náš Probio7 Whey Protein je vyroben výrobní technologií zvanou ultrafiltrace. Jedná se o velice šetrnou metodu, kdy je bílkovina filtrována za studených teplot se zachováním cenných primárních proteinových komponentů: Beta-lactoglobulin, Alfa-lactoglobulin, Sérum albumin, Immunoglobulin, Glycomacropeptid, Lactoferin. Tento výrobní proces je prost jakýchkoliv chemikálií. K této maximálně čisté a využitelné bílkovině jsme přidali směs 7 probiotik INTOLAC Plus, která při pravidelném úžívání pomáhá s trávením laktózy. Jedná se o chytré spojení pro maximální využitelnost bez nežádoucích látek (plnidla, zahušťovadla atd.).

---> INTOLAC Plus - Směs 7 profesionálně vytvořených probiotik, které pomáhají s trávením laktózy a lepší využitelností proteinu. Probiotická směs INTOLAC Plus obsahuje: Bacillus coagulans, Bacillus subtilis, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus.


Pure Elite CFMProbio7 Whey Protein
Bílkoviny ve 100 g80 g77 g
Sacharidy ve 100 g5,29 g4,9 g
Cukry ve 100 g5,29 g4,7 g
Tuky ve 100 g6,76 g6,5 g
Nasycené tuky ve 100 g3,62 g4,4 g
Použitá bílkovina ve 100%      Syrovátkový koncentrát (90%) + Syrovátkový izolát (10%)            Syrovátkový koncentrát (100%)      
Zpracování bílkovinyCross-Flow MicrofiltrationUltrafiltration
Hodnocení dle zpracování bílkoviny      iconicon
Přidané aktivní látkyLactoWise® + DigeZyme®INTOLAC Plus
Plnidla, zahušťovadlaiconicon
CELKOVÉ HODNOCENÍiconicon
Cena 2,25 kg balení1298 Kč1099 Kč
Cena 1 dávky17 Kč15 Kč


Nekompromisní kvalita pro nekompromisní výkon

Dokonalá symbióza

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

Maximálně účinné látky

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

Nekompromisní kvalita

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

Náš virus, Váš úspěch

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.