Novinky únor 2017

V únoru jsme pokračovali s rozšiřováním našeho portfolia produktů, abychom vám do budoucna nabídli co nejvíce možností. Začali jsme Coconelou, ze které se stal best-seller a podle hodnocení ji milujete. Dále jsme "překopali" Caffeine Max 200 a v nejbližších dnech uvedeme kvalitní extrakt ze zeleného čaje.

Coconela

Nové proteinové máslo v nabídce s lahodnou chutí kokosovo-mandlového krému. Po veleúspěšné Proteinele a Caramele přichází na trh další bomba - Coconela! Základem jsou kvalitní kalifornské mandle a kokos, následně je přidáno trochu bílé belgické čokolády a samozřejmě nemůže chybět CFM izolát. Chuť i konzistence krému je velice jemná (pokud necháte máslo v teple, jinak kokos způsobí tuhnutí - přirozeně) a chutná. Zájem za první týdny od spuštění (mohli jste ochutnat v Praze na Expu 11.2.) nás velmi těší, výroba se do dnešního dne nezastavila a upřímně - trochu nestíháme! :-)


Caffeine Max 200

Produkt Caffeine Max 200 z naší nabídky již znáte. Kofein jako nejpoužívanější stimulant na světě nemůže chybět v nabídce žádného výrobce. My jsme se však zamysleli, zda se nedá náš kofein nějak vylepšit, udělat z něj lepší produkt, aby vystupoval z té "klasiky" na trhu. Proto jsme do složení přidali BioPerine®, který zlepšuje absorbci ostatních látek minimálně o 30%! Tímto způsobem jsme zlepšili vstřebání farmaceuticky čistého kofeinu. To ale není vše - z ingrediencí jsme vyhodili maltodextrin a stearan hořečnatý, nyní se jedná tedy o ultra čistou kofeinovou kapsli - použe želatinová kapsle, farmaceuticky čistý kofein a BioPerine®. Nic víc - žádné plnidlo!


Green Tea

Vysoce kvalitní extrakt ze zeleného čaje z Camellia Sinensis. Jedna kapsle obsahuje 300 mg aktivní látky, která odpovídá zhruba 3-4 šálkům kvalitního zeleného čaje. V jedné kapsli dále najdete 285 mg polyfenolů, 210 mg katechinů a 120 mg epigalokatechin galátů. Zelený čaj je znám pro své prospěšné účinky na zdraví. Katechiny z čaje mají potvrzenou účinnost na redukci váhy a oxidaci tuku. Zelený čaj také patří k nejznámějším antioxidantům na trhu. V želatinové kapsli najdete pouze přidaný rostlinný stearan hořečnatý - pouze 2% z obsahu. Jedná se opět o ultra čistou kapsli bez zbytečností. Produkt Green Tea uvedeme každým dnem.

Nekompromisní kvalita pro nekompromisní výkon

Dokonalá symbióza

Precizně navržená receptura každého produktu zaručuje výbornou vstřebatelnost bez zbytečných plnidel.

Maximálně účinné látky

Na účinných látkách nešetříme! V našich produktech naleznete pouze maximum aktivních látek pro nejlepší výkon.

Nekompromisní kvalita

Drtivá většina produktů Czech Virus pochází z ČR a je testována na zakázané látky. Nespokojíme se s ničím jiným, než s top kvalitou na trhu se suplementy.

Náš virus, Váš úspěch

Všechny produkty jsou konzultovány se špičkovými atlety, kteří je každodenně používají. Nabízíme pouze prověřené produkty, které Vám pomohou k úspěchu.